in ,

Άλλα επίπεδα λουζεριάς για την Έβερτον, ρεκόρ προέκυψε από το ιστορικό κάζο με την Μπόρνμουθ

Όπως μάλλον θα γνωρίζετε η Έβερτον κατάφερε να χάσει από την Μπόρνμουθ στο χθεσινό μεταξύ τους παιχνίδι αν και στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης το σκορ ήταν 2-0 υπέρ της ομάδας του Σον Ντάιτς.

Οι φιλοξενούμενοι αφού μείωσαν όπως μπορείτε να δείτε στο παραπάνω βίντεο, γύρισαν απίστευτη ταινία στην Έβερτον με τους φίλους των «Ζαχαρωτών» να μην πιστεύουν τι τους βρήκε.

Έτσι λοιπόν η Έβερτον έγινε η πρώτη ομάδα στην ιστορία της Πρέμιερ Λιγκ, που ενώ βρίσκεται μπροστά στο σκορ με δύο γκολ μέχρι το 87ο λεπτό, καταφέρνει τελικά να φύγει με ήττα από το γήπεδο, ενώ φυσικά το αντίθετο ισχύει για την Μπόρνμουθ που έκανε μία επική ανατροπή.

Άλλη μία πολύ κακή ημέρα να είσαι Έβερτον.

Ακολουθήστε την Tsilibet στο Google News, Youtube, Viber

Tο Ρότερνταμ είναι τελικά το λιμάνι της καρδιάς του Χουάνγκ, κλείνει στη Φέγενορντ

Μέχρι τα 40 δήλωσε ότι μπορεί να παίζει ο Γουίλιαν, κοντά σε μία ακόμη βραζιλιάνικη αφάνα ο Θρύλος